fbpx

Aukite kartu su Anykščiais!

Aukite kartu su Anykščiais!

2021-05-25 Uncategorized 0

Dalinamės trumpu ir informatyviu vaizdo klipu apie pramogas ir verslo galimybes Anykščiuose. Prieš imantis vystyti „Anykščių panorama“ projektą, mes tai pat įžvelgėme šį Anykščių krašto potencialą!

Todėl kviečiame įsigyti butus nuajai suremontuotame name, ir apsistoti jame leidžiant laiką savaitgaliais Anykščiuose arba nuomoti atvykstantiems turistams. O galbūt patiems persikelti gyventi į Anykščius?

Vaizdo klipas užsimena apie Puntoko akmens legendą kuomet velnias pavydėdamas Anykščių grožio paėmęs akmenį ketino sunaikinti Anykščių bažnyčią. Minimas ir Dainavos slėnyje Anykščiuose, ant Šventosios upės kranto vykstantis kasmetinis sunkiosios muzikos festivalis „Velnio akmuo“.

Tačiau anykščiai žinomi ne tik dėl Puntuko akmens, bet ir dėl švaraus oro, gražios gamtos ir išvystytos infrastruktūros – į Anykščius gausiai traukia šeimos ir ekologiški verslai. Per pastaruosius 5 metus turistų srautai išaugo kelis kartus.

Anykščiuose kiekvienas ras sau tinkamų pramogų – nuo muziejų ir SPA centrų, iki baidarių ir vandenlenčių sporto. Čia galite net pasivaikščioti medžių viršūnėmis, ar skrieti 40km/h greičiu populiarioje rogučių trasoje. Kuomet ateina žiema – veikia slidinėjimo trasos. Ir, žinoma, nepamirškite pasivažinėti siauruku – istoriniu siauruoju geležinkeliu!

Po tiek smagių veiklų veikiausiai išalksite. Ne bėda – Anykščiuose rasite 36 kavines ir restoranus, kur galėsite paskanauti tiek Lietuviškų patiekalų, tiek Europos šalių virtuvės.

Anykščiai yra netoli didžiųjų Lietuvos miestų Vilniaus ir Kauno, todėl nesunkiai pasiekiami tiek verslų tiekėjams, tiek miestelio turistams.

Anykščių miestą aplanko daug turistų, todėl Anykščiusplannuojama dar labiau plėsti. Norite tapti dalimi šios unikalios bendruomenės – aukite kartu su Anykščiais ir įsigykite butą naujai suremontuotame name!

Laisvų butų sąrašą galite rasti čia

Dėl butų rezervacijos kviečiame susisiekti telefonu +370 (677) 70445

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *